Molte løser kommunikasjonsoppgaver bedre og mer kostnadseffektivt.
Molte eies av Etna & Co Holding AS, Augmen Invest AS og ansatte.
Andreas Røkke

Andreas Røkke

Daglig Leder

+47 909 89 224
andreas@molte.no

Camilla Jødal

Camilla Jødal

Art Director

+47 974 17 169
camilla@molte.no

Caroline D. Eriksson

Caroline D. Eriksson

Motion Designer

+47 952 48 305
caroline@molte.no

Daniel Sandness

Daniel Sandness

Video Producer

+47 928 04 346
daniel@molte.no

Elisabeth Rovde

Elisabeth Rovde

Art Director

+47 936 46 272
elisabeth.rovde@molte.no

Endre H. Bødtker

Endre H. Bødtker

Video Producer

+47 984 06 804
endre@molte.no

Espen Iverslien

Espen Iverslien

CFO

+47 951 90 000
espen.iverslien@molte.no

Frank Rønning

Frank Rønning

Video Producer

+47 901 18 992
frank@molte.no

Heidi Bredesen

Heidi Bredesen

Editorial Graphic Designer

+47 928 89 510
heidi@molte.no

Jan Ola Norstad

Jan Ola Norstad

Video Producer

+47 959 46 307
ola@molte.no

Johanne Lund

Johanne Lund

Team Video

+47 977 35 936
johanne@molte.no

Kai Klippenberg

Kai Klippenberg

Team Post & Sound

+47 952 92 929
kai@molte.no

Kim Jensen

Kim Jensen

Sound designer

+47 902 04 451
kim@molte.no

Klas Appelgren

Klas Appelgren

Graphic & Motion Designer

+47 939 68 819
klas@molte.no

Kyrill Dementiev

Kyrill Dementiev

Creative Video Producer

+47 994 98 603
kyrill@molte.no

Marius Dahlsveen

Marius Dahlsveen

Video producer

+47 930 34 425
marius.dahlsveen@molte.no

 

Morten Kristiansen

Morten Kristiansen

Manager IT

+47 414 00 100
morten@molte.no

Pia Thorsby

Pia Thorsby

Project Manager

+47 900 14 607
pia@molte.no

Sara Enersen

Sara Enersen

Graphic Designer

+47 909 89 224
sara@molte.no

Silje S. Dementiev

Silje S. Dementiev

Project Manager/Graphic Designer

+47 959 19 299
silje@molte.no

Sindre Moen

Sindre Moen

Designer/Director

+47 980 78 107
sindre@molte.no

Thor Bekkavik

Thor Bekkavik

Creative Producer

+47 901 30 443
thor@molte.no

Øystein Lühr-Sætre

Øystein Lühr-Sætre

Creative Video producer

+47 990 24 411
oystein@molte.no