Ta kontakt

Sandakerveien 24 C (inngang D9)

0473 Oslo

Postadresse:
Postboks 193 Torshov
0413 Oslo

e-post:
post@molte.no

Andreas Røkke
Byråleder / andreas@molte.no
+47 909 89 224
Jørn Martin Slåtten
Daglig leder / jorn@molte.no
+47 982 39 313
Marius Dahlsveen
Leder webcast / marius.dahlsveen@molte.no
+47 930 34 425
Thor Bekkavik
Kreativ leder / thor@molte.no
+47 901 30 443
Kai Klippenberg
Produsent / kai@molte.no
+47 952 92 929
Karl-Einar Jensen
Leder forretningsutvikling / karl-einar@molte.no
+47 906 49 055
Helene Klock
Markedssjef / helene@molte.no
+47 412 86 202
Elisabeth Rovde
Prosjektleder & Grafisk Designer / elisabeth.rovde@molte.no
+47 936 46 272
Daniel Sandnes
Videoprodusent / daniel@molte.no
+47 928 04 346
Jan Ola Norstad
Videoprodusent /  ola@molte.no
+47 959 46 307
Frank Rønning
Videoprodusent / frank@molte.no
+47 901 18 992
Endre Hagerup Bødtker
Videoprodusent / endre@molte.no
+47 984 06 804
Silje Scheen (permisjon)
Prosjektleder & AD / silje@molte.no
+47 959 19 299
Klas Appelgren
Grafisk og motion designer /  klas@molte.no
+47 929 68 819
Trine Grann
Tekstforfatter / trine@molte.no
+47 916 06 765
Antonio Carlos Vela
Motion designer & videoprodusent / antonio@molte.no
+47 939 84 094
Sara Enersen
Grafisk designer / sara@molte.no
+47 971 04 541
Pia Husøy
Grafisk designer / piah@molte.no
+47 922 90 730
Vilde Hallin
Interaktiv designer / vilde@molte.no
+47 416 66 066
Eivind Vullum
Lyddesigner /  eivind@molte.no
+ 47 970 81 397
Herlaug Dahl Olsen
Prosjektleder / herlaug@molte.no
+47 975 94 133
Rune Larsen
Performance Marketing Spesialist / rune@molte.no
Hans Christian Borkenhagen
Grafisk designer / hc@molte.no
980 69 885

Ja, Molte AS kan bruke epostadressen min til epostmarkedsføring
Ja, Molte AS kan bruke kontaktinformasjonen min til å annonsere i sosiale og digitale medier